Ten vězeň v Tobě
06. července 2020
Prosím o osvětu aneb dejte o tom světu vědět:

Ten vězen v Tobě

Budeš se tomu vzpírat, budeš s tím bojovat, ale bude to zbytečné. Nakonec si totiž stejně budeš muset přiznat, že se jedná o slepou cestu. A že to, co Tě brzdí v rozletu, je právě ona. A teprve v momentě, kdy se zbavíš lpění na ní, otevře se Ti síť nových cest, které se rozletí po Tvé mapě jako okysličená krev. Ten vězeň v Tobě vyšplhá s dlaněmi černými jako uhel na komín věznice. Posadí se a poprvé po mnoha letech se bude moct zadívat na nekonečný obzor. Ucítí lehounlinký vánek. Jeho duše se rozletí do kraje. A tehdy Ty opět ucítíš svobodu a na Tvé rty se vrátí Tvůj pověstný úsměv. Jsi volná.

 

Soundtrack fotoblogu: Peter BroderickSomething Has Changed

6 komentářů
TondaK
Krásné. Díky

Odpovědět
Zdeněk Blata
Já/my moc díky!
Odpovědět
Navažte komentářem
Petra Solaříková
Nejkrásnější na těch fotkách (kromě Léni ;-) ) je to, že mají duši a svůj příběh. A taky neskutečně silnou energii... až se z toho člověku zatočí hlava. Nádhera - víc se říct nedá :-)
Odpovědět
Zdeněk Blata
Peti, Ty mě vždycky dokážeš odzbrojit. Marně se mi hledají slova díku na Tvůj magnetický vzkaz. Tvé vytříbené vnímavosti si nesmírně vážím! Děkuju Ti za tak živý komentář!
Odpovědět
Navažte komentářem
Janíček Gips
Ty jo,vy jste cool!Smékam,protože tve fotky s vlastní ženou mají vždycky grady!!!A obdiv, že po tolika letech,Lena hledi za objektiv s velkym šibalstvím a láskou.Jste skvělí.
Odpovědět
Zdeněk Blata
Je neskutečně krásné si taková slova o našem vztahu s Leňulí číst. Díky Ti za ně, jsi moc milá! Znovu jsem se zadíval (Tvým pohledem) na její výrazy na těchto fotkách a zahřálo mě to u srdce.
Odpovědět
Navažte komentářem
Vyvoval ve vás tento příspěvek emoce? Napište mi!
Neztraťte nit
Utkám-li cokoliv (s)nového, dám vám o tom přednostně vědět! Je totiž dost možné, že to bude šité na míru zrovna vám. Tak ať o to nepřijdete.
Ba co víc! Navážeme tím vztah.