V kopcích nad Hroznovou Lhotou
15. října 2019
Prosím o osvětu aneb dejte o tom světu vědět:

V kopcích nad Hroznovou Lhotou

Chcete-li, aby na vás dýchlo kouzlo dávných časů, vydejte se do kopců nad Hroznovou Lhotu. Příroda tady, jako v celém našem kraji, má svou nezaměnitelnou charakteristiku. Snoubí se zde listnaté a jehličnaté lesy obepínající přilehlé louky. Každý kousek půdy je magický a na každém kroku se vám pod nohama odehrává jeden z tisíce příběhů. Jeden z tisíce příběhů o lásce, jeden z tisíce příběhů o životě. A toužíte-li mít na takové pouti ideální společníky, vyhledejte rodinu Procházkovu. Jejich příjmení je neklamné.

 

Nechť vám na hroznolhotských kopcích zazní Jitka Šůranská s písní Jablůška.

6 komentářů
Jarus
Dekujeme pane Fotografe :)
Odpovědět
Zdeněk Blata
Poděkování z mé strany objektivu, mí modeLové! :-*
Odpovědět
Navažte komentářem
Josef Korvas
Zdeníto, hezké. Fotky pohladí na duši. Pohlazení je potřeba. Já jsem byl pohlazen celým víkendem-vzpomínkou na to, že již 30 let si můžeme fotit, zpívat, sportovat, tvořit svobodně. Jedním dechem říkám, že to občas skřípe, ale to už je na nás jak moc to bude skřípat. Hudební doprovod vybrán s citem. Myslím si, že Jitka Šuranská focení z obláčků sledovala a taky se jí líbilo.
Odpovědět
Zdeněk Blata
Taky jsem letošní 17. listopad, oslavu svoboty, vnímal dost silně. Už kvůli tomu, že se o něm vzhledem k 30. výročí více mluvilo, ale hlavně pak, protože jsem se zúčastnil přednášky/prezentace fotografií Tomkiho Němce, dvorního fotografa pana prezidenta Václava Havla, o čemž ovšem moc dobře víš, protože jsme na ní byli spolu a dále pak přednášky o politických vězních. No a Jitka Šuranská a její hudba? Ta hladí po (d)uších. Příteli, děkuju Ti za krásný a otevřený vzkaz. Díky!
Odpovědět
Navažte komentářem
Majdalén
Krásná rodinka :) Čiší z nich láska a příroda se sluncem to vše skvěle podtrhuje. A v černobílé ... Ach :)
Odpovědět
Zdeněk Blata
Ty jejich úsměvy jsou odzbrojující, viď že jo?! Například právě na té černobílé, kdy všichni tři sedí u chatky. Neuvěřitelně upřímné.
Odpovědět
Navažte komentářem
Vyvoval ve vás tento příspěvek emoce? Napište mi!
Neztraťte nit
Utkám-li cokoliv (s)nového, dám vám o tom přednostně vědět! Je totiž dost možné, že to bude šité na míru zrovna vám. Tak ať o to nepřijdete.
Ba co víc! Navážeme tím vztah.