Neckyáda 2019
31. srpna 2019
Prosím o osvětu aneb dejte o tom světu vědět:

Neckyáda 2019

Vnorovy, přístav plný pohody

 

Poslední srpnové slunce pálí do zátylků. Atmosféra houstne a napětí vrcholí. Probíhají poslední kontroly po domácku vyrobených plavidel. Co závodník, to kutil. Kontroluje se zejména těsnost a voděodolnost. Každá sebemenší díra je v tuto chvíli hotovým neštěstím, ba dokonce světa koncem. Nádech a výdech. A znova. A soustředěně. Nádech a výdech. Rozhodčí opakuje jedno jediné pravidlo pro každé zúčastněné plavidlo. Cákání povoleno. Cákání povoleno. A plavte se fair jako vodníci, ne jako nějací pokleslí podvodníci. A! Už je to tady! V ušních bubíncích závodníků to tepe jako na gondolách. Tři. Buch. Dva. Prásk. Jedna. Grum. Start! Tak hodně zdaru a síli a ahój v cíli!

 

Soundtrack fotoblogu: Ivan MládekJez

2 komentáře
Jana Šulcová
teda to musela bejt parádní akce! jestli bude i letos, tak já tam rozhodně budu!
DĚKUJEME ZA PŘEKRÁSNÉ FOTKY, ZDENDO NÁŠ MILOVANÝ! j+j+j
Odpovědět
Zdeněk Blata
Kdyby jen parádní akce, ona to byla akce všech akcí! Takže jestli bude i letos, tak se na ní určitě potkáme! A já se na to už teď nesmírně těším! A hlavně moc děkuju za váš láskyplný vzkaz, mí milovaní Jéčkaři! :-* Sám mám z fotek velkou radost, protože jsou upomínkou na nádherný horký letní den!
Odpovědět
Navažte komentářem
Vyvoval ve vás tento příspěvek emoce? Napište mi!
Neztraťte nit
Utkám-li cokoliv (s)nového, dám vám o tom přednostně vědět! Je totiž dost možné, že to bude šité na míru zrovna vám. Tak ať o to nepřijdete.
Ba co víc! Navážeme tím vztah.