Martina
13. února 2022
Prosím o osvětu aneb dejte o tom světu vědět:

Martina

Nemine Tě to. Dřív nebo později přijdeš na to místo. K milníku svých dní. V jeho zdi bude vyryto několik slov: změna je život = život je změna. Budeš se tvářit, že ta slza, která se Ti dere zpod víčka, vlastně není. A vítr bude tak silný, až nabydeš dojmu, že Tě chce doslova vyrvat a odnést pryč. Ucítíš úlevu. A tak roztáhneš svá křídla k letu. K letu blázna. Nemine Tě to. Dřív nebo později si uvědomíš, že změna není nic, čeho by ses měla bát. Ať už má přijít teď, v brzké době či daleko poté. Změna je život. Život je změna. A tehdy vítr odnese Tvůj strach, za kterým se naposledy ohlédneš. Spadne z Tebe vše, co Tě tížilo. A Ty se napřímíš. Stejně jako Tvůj pohled. A uvidíš, co jsi dosud přehlížela. Uvidíš krásu přítomnosti. Jsi tady a teď. Blázen letící na měsíc. Plavkyně mezi bílými žraloky. To vše najednou. Tvůrkyně svého osudu.

 

Soundtrack fotoblogu: Frank Sinatra — My Way

9 komentářů
Antonín Korta
????
Odpovědět
Navažte komentářem
Jan Hanáček
Jako obvykle perfektní....................!
Odpovědět
Zdeněk Blata
Jé, OBROVSKÉ díky!
Odpovědět
Navažte komentářem
Vlaďka
Zdeňo, tvé fotky nikdy nezklamou. Moc krásné.
Odpovědět
Zdeněk Blata
Jé, VELKÉ díky za krásný vzkaz! Mám OBROVSKOU radost, že se líbí!
Odpovědět
Navažte komentářem
Hana.
Krasa, smutek, nadeje, budoucnost. Krasne.
Odpovědět
Zdeněk Blata
Hani, díky! Jedno VELKÉ díky!
Odpovědět
Navažte komentářem
Poznávám zde mou dceru , fotky přesně vystihují tu spoustu protikladů , které v Martině duši hledají své místo . Moc se povedlo !!! Dekuji
Odpovědět
Zdeněk Blata
To, když matka pozná na fotkách svou dceru, je pro fotografa to největší a nejkrásnější zadostiučinění. Děkuju Vám za krásna slova!
Odpovědět
Navažte komentářem
Vyvoval ve vás tento příspěvek emoce? Napište mi!
Neztraťte nit
Utkám-li cokoliv (s)nového, dám vám o tom přednostně vědět! Je totiž dost možné, že to bude šité na míru zrovna vám. Tak ať o to nepřijdete.
Ba co víc! Navážeme tím vztah.