Jarních 33 km aneb pochod ze Vnorov až do Vnorov
11. března 2023
Prosím o osvětu aneb dejte o tom světu vědět:

Jarních 33 km aneb pochod ze Vnorov až do Vnorov

Bylo nás sedm — 7 statečných! A Nancy. Cestou pak přibyla osmá odvážná. A Lucky. Chtěli jsme vítat jaro, ale spíš se s námi přišla rozloučit zima. Ano, sněžilo! A foukal ledový vítr. O to intenzivnější zážitek to však byl. A bylo to krasné! VELKÉ díky všem zúčastněným. A zdar zimo a ahoj jaro!

 

Vnorovy — Žeraviny — Kněždub — Kejda — Lučina — Radějov — Žerotín — Strážnice — Vnorovy

 

Trasa v mapy.cz: https://mapy.cz/s/lusajaruza

 

Soundtrack fotoblogu: Indie/Indie-Folk Compilation — Spring 2023 🌼

8 komentářů
Josef Dvorský
Obdivuji a skláním se před vámi. V tak nevlídném počasí ušlapat 33 km, to zasluhuje uznání. Jen škoda, že nebylo tepleji a slunečno. To by byla účast rozhodně větší. Věřím ale, že jste si to i tak náramně užili. A možná se příště zúčastním i já. Tak jsem si pochod mohl projít alespoň díky tebou krásně fotograficky zdokumentované trase.
Odpovědět
Zdeněk Blata
Joži, Ty jsi zlatý! Díky za krásný vzkaz uznání! Obzvlášť před malou Klárkou je třeba smeknout — má náš nezměrný obdiv. Je to sportovkyně tělem i duší. Z Radějova jeli autobusem, ale to už mělo určitě okolo krásných 20 km v nohách. No a teď už se teda těším, že se příště přidáš! Věřím, že to vyjde!
Odpovědět
Navažte komentářem
Ivana
Myslela jsem na vás, držela palce, ať to zvládnete.... plánovala jsem, že půjdu, nešlo to.
Odpovědět
Zdeněk Blata
Vy jste zlatá — díky, že jste na nás myslela! Občas bylo té mentální podpory třeba, protože počasí si s námi hrálo. Příště SPOLU, to je jasné! Těším se!
Odpovědět
Navažte komentářem
Ten od bubínku co ti jistí záda
Závidím. Smekám. Obdivuji. Jste borci. Doufám, že se k Vám už příště přidáme. Díky za krásný příběh vyprávěný v úžasných fotkách Zdenečku. Člověk se tak může v neděli z gauče vydat na vandr a toulat se sobotou ze Vnorov a zpět. Juch ❤️
Odpovědět
Zdeněk Blata
Jé, to je krásný vzkaz — VELKÉ díky za něj! Věřím, že příští rok bude vlídnější počasí, a že se k nám tak budete moct přidat i s Vojtíškem! Těším se na to!
Odpovědět
Navažte komentářem
Hana K..
Záviděníhodné:-) Jen tak mimochodem, cena za Pilsner Urquell pouhých 48 Kč:-)))) To by příště mohlo nalákat další cestovatele:-)))
Odpovědět
Zdeněk Blata
Vídím, že motivační cedule již sklízí své ovoce! :D Hani, díky moc za krásný vzkaz! :);)
Odpovědět
Navažte komentářem
Vyvoval ve vás tento příspěvek emoce? Napište mi!
Neztraťte nit
Utkám-li cokoliv (s)nového, dám vám o tom přednostně vědět! Je totiž dost možné, že to bude šité na míru zrovna vám. Tak ať o to nepřijdete.
Ba co víc! Navážeme tím vztah.