Jana
14. července 2020
Prosím o osvětu aneb dejte o tom světu vědět:

Jana

Víra tvá tě uzdraví

 

Stojí tam a hledí si do tváře. Ona a on. Ještě před několika lety měl on jasně navrch. Byl daný, předurčený a bylo těžké se mu vůbec vzepřít, natož s ním bojovat, či dokonce nad ním vítězit. To by však nebyla ona. Nechala by si klidně vyrvat srdce z těla, zlomit poslední kůstku. Ano, pro svou svěřenkyni by udělala cokoliv, pro svou svěřenkyni by položila život. A tak tu teď stojí proti sobě. Ona a on. Osud útrpně se šklebící a se zjizvenou tváří uhýbající pohledem a ona, víra, se zlomenou rukou, však hrdá a krásnější než kdykoliv předtím.

 

Soundtrack fotoblogu: Coldplay — Daddy

3 komentáře
Lenka Vaš. :*
To musím komentovat i kdybych nechtěla :)). Krásná milá modelka, úplně jiná jak ve skutečnosti. Moc krásné fotky! ????
Odpovědět
Jan Hanáček
Nádhera, ale nejpěknější je sádra!!!!!!!!!
Odpovědět
Zdeněk Blata
Oběma vám moc děkuju za komentáře! Je fakt, že sádra nám z počátku poněkud překážela a snažili jsme se ji skrývat, ale postupem času k focení prostě začala patřit. :) O to víc jsem teď však zvědavější, jak to bude Jaňuli na fotkách slušet bez sádry! :);) A Leni souhlasím s Tebou, Janička je neskutečně krásná a milá modelka!
Odpovědět
Navažte komentářem
Vyvoval ve vás tento příspěvek emoce? Napište mi!
Neztraťte nit
Utkám-li cokoliv (s)nového, dám vám o tom přednostně vědět! Je totiž dost možné, že to bude šité na míru zrovna vám. Tak ať o to nepřijdete.
Ba co víc! Navážeme tím vztah.