Hannah
28. června 2020
Prosím o osvětu aneb dejte o tom světu vědět:

Hannah

Můj pane, byla jsem zkoušena. Písek v poušti spálil má chodila na uhel. Prsty mých rukou zkřehly ve sněhových vánicích natolik, že jsem se bála na ně byť jen podívat, aby se pod pouhým pohledem nerozpadly. Jako hadi zajíce mne polykaly bažiny a pralesní deště máčely mé vlasy po několik dlouhých týdnů s bezostyšnou touhou viděti mě tonout. Můj pane, byla jsem zkoušena, ale teď stojím před hradbami Tvého hradu. Zocelená, čistší a pokornější než kdykoliv předtím. A zítra, můj pane, zítra se budu vdávat. A Ty, můj pane, se budeš ženit. Naše cesty jsou protnuty. Princezna Hannah stojí u Tvé brány.

 

Soundtrack fotoblogu: Marek Ztracený/svatební trio — Naše cesty.

10 komentářů
Eva
Od uvodniku, wow, pres torzo zidle az po posledni usmev! Dokonalost:) a ta zrcadla?!! Vubec jsem netusila, ze ve Veseli je i hrad:)) uzaany zaber:) krasne chvile za objektivem:*
Odpovědět
Zdeněk Blata
Evi, obrovské poděkování za Tvůj vzkaz! To torzo židle jsme našli na místě. Leželo na hromadě dřeva a přitáhlo si naši pozornost. A rekvizita byla na světě. Tak to mám nejraději, improvizovaně. Prostě přijít na místo a nechat se inspirovat. Místem, světlem a náladou modelky. Nechat se strhnout tím proudem.
Odpovědět
Navažte komentářem
TondaK
Lepšíš se!
Odpovědět
Zdeněk Blata
Jé, tak to moc děkuju!
Odpovědět
Navažte komentářem
Hana Pytlíková
Zdenítko, děkuji za nádherné fotky a krásně strávený čas s Tebou! ❤ ❤ ❤
Odpovědět
Zdeněk Blata
Ó, Hani, to já děkuju Tobě! Za Tvou důvěru. Za to naprosté uvolnění. Takové focení je pak čirá radost. Podařilo se nám to nejkrásnější, co se může stát - byli jsme vytrženi z proudu času. A právě to na tom focení miluju! Čas neexistuje. Díky Ti za to!
Odpovědět
Navažte komentářem
Hana Štěpánková
Bomba!
Odpovědět
Zdeněk Blata
Juchů! Děkujeme!
Odpovědět
Navažte komentářem
Jan Hanáček
Super!!!!!!!!!
Odpovědět
Zdeněk Blata
Velké díky!
Odpovědět
Navažte komentářem
Vyvoval ve vás tento příspěvek emoce? Napište mi!
Neztraťte nit
Utkám-li cokoliv (s)nového, dám vám o tom přednostně vědět! Je totiž dost možné, že to bude šité na míru zrovna vám. Tak ať o to nepřijdete.
Ba co víc! Navážeme tím vztah.