Čarodějka a víla
07. listopadu 2019
Prosím o osvětu aneb dejte o tom světu vědět:

Čarodějka a víla

Focení s Majdou ve strážnické platanové aleji

 

V každé ženě je několik bytostí. V každé ženě je čarodějka, v každé ženě je víla. Cyklicky se probouzejí a vládnou. Cyklicky usínají a odpočívají.

 

Proměnu z čarodějky na vílu doprovází skladba Pell od francouzského hudebníka Yanna Tiersena.

6 komentářů
Nikola
Zdeni, ty jsi talent! Už teď se těším na další snímky! Je až neuvěřitelné, jak dokážeš zachytit krásu. A ta hudba a slova k tomu, ach..
Odpovědět
Zdeněk Blata
Niky, neuvěříš, ale zrovna minulý týden jsem si na Tebe a na Pepíku vzpomněl a říkal jsem si, jestli občas sem na web zabrousíte a v tom mi pošleš tento nádherný vzkaz. To je naprosto krásné, jak ta telepatie funguje! Moc díky, že jsi napsala! Vážím si toho! Já se těším na další Tvé zavítání!
Odpovědět
Navažte komentářem
Bea
Překrásné fotky Zdeni! A krásná víla. V každém tvém balíčku fotek vidím nějaký tajemný příběh. Baví mě to.
Odpovědět
Zdeněk Blata
Bei, to, že v každé sérii fotek vidíš nějaký tajemný příběh, mě neskutečně zaujalo! To je pro mě totiž obrovská pocta! Je úžasné, že Ti fotky probouzí fantazii! Děkuju Ti za nádherný a sdílný komentář!
Odpovědět
Navažte komentářem
Mia
Zdeníto, klobouk dolů. Hledám slova jak bych Tě mohla víc pochválit. A nenacházím ty správné. Všechno zní tak obyčejně a tvoje fotky jsou neobyčejně krásné. Jsi opravdu moc šikovný !!!
Odpovědět
Zdeněk Blata
Mii, pro muže nemůže být většího uznání, než když žena smekne svůj klobouk čarodějky. Moc Ti děkuju za přenádherný vzkaz! Udělal mi obrovskou radost.
Odpovědět
Navažte komentářem
Vyvoval ve vás tento příspěvek emoce? Napište mi!
Neztraťte nit
Utkám-li cokoliv (s)nového, dám vám o tom přednostně vědět! Je totiž dost možné, že to bude šité na míru zrovna vám. Tak ať o to nepřijdete.
Ba co víc! Navážeme tím vztah.