Den poslední
28. srpna 2021
Prosím o osvětu aneb dejte o tom světu vědět:

Den poslední

Kruh se uzavírá

 

Ještě jedno ráno v nesvé posteli. Ještě jedno balení. Ještě jedno nošení věcí do auta. Ještě jedno předávání klíčů. Ještě jedno loučení. Ještě jedno zmoknutí. Ještě si udělat radost v krámku s porcelánem. Ještě jedno nové město. Ještě chvíli být na cestě. A pak už si dovolit vidět známou tvář. A pak už jen závěrečný noční přejezd domů. A pak už jen puštění písně Take Me Home, Country Roads a uronění slzy a pousmátí se nad prožitým. A pak už jen otevření dveří domu. A pak už jen nasátí jeho vůně. A pak už jen zakreslení posledního úseku do mapy. A pak už si jen navždy uchovat v duši ten opojný pocit tuláka.

 

Děkujeme vám všem čtenářům, kteří jste byli s námi a doprovázeli nás. I vaše slova byla naším hnacím motorem. Díky a zase někdy příště on the road!

 

Vaši časoprostoroví cestující,

Z+L+N

 

PS: Na každou z chmur platil spánek a slunce. A slunce pak zejména. Kéž svítí na vaše cesty.

 

PPS: Pokud se vám bude chtít, napište nám ještě, který den jste si s námi užili nejvíc nebo vlastně cokoliv jiného! Uděláte nám velkou radost, s nadšením si přečteme vkaz každého z vás a alespoň zjistíme, kdo všechno s námi byl on the road!

 

On the road: Český Krumlov » Schwarzenberská hrobka, Třeboň » Vlčice » Telč » Vnorovy, kde kruh se uzavřel

 

Soundtrack cesty domů: John Denver — Take Me Home, Country Roads

10 komentářů
H.P
Krasne putovani. Vybrali jste si ty nejkrasneji mista v Cechach, ktera jste zvecnili na dechberoucich fotkach. Byli jste vsichni tri uzasni, usmev u me vyloudila Nancy tim, jak se vyprsila ve Varech na cervenem koberci( skoro jak Agata):-) Kostel se sklenenou strechou prekrasny, obzvlast sluncem osvetleny oltar s malym krizem. Jednoduche = krasne.
Patri Vam 1 v obloucku,
Odpovědět
Zdeněk Blata
Tak nádherný a všímavý komentář! Vy jste zkrátka naprosto úžasná! Nezbývá než Vám od srdce poděkovat! Ba, to je celá Nancy, loudička úsměvů, aneb vskutku, kam se hrabe Agáta! :);) Ještě jednou díky moc, že jste s námi cestovala a že jste napsala! Váš vzkaz nám udělal VELKOU radost! Díky!
Odpovědět
Navažte komentářem
Antonín Korta
Klobouček. Díky za krásný deník. Rád jsem cestoval s vámi, Zdeni, Leni a Nancy
Odpovědět
Zdeněk Blata
Toníku! Díky za všechny Tvé vzkazy, které nás cestou provázely. Díky, že jsi byl s námi on the road! Tví Z+L+N
Odpovědět
Navažte komentářem
Petra Solaříková
Vy jste....... jste úžasní...., ale především JSTE. Žijete, prožíváte, žijete okamžikem, žijete vším, co život přinese... velký obdiv...
Na pár místech, které jste navštívili, jsem byla, na některých ne, takže děkuji za inspiraci :-) Zdeni, a opět krásné fotky, nechala jsem se vtáhnout do atmosféry každého snímku... díky :-)
Odpovědět
Zdeněk Blata
Jééé, Peti, tak Ty jsi byla taky s námi! Božínku, to je úžasné! Mám OBROVSKOU radost! Jsme moc vděční, že nás vidíš právě takto a pravdou je, že se přesně takto i snažíme žít. Být v přítomnosti. A vím, že Ty taky. A vím, že i Ty víš, že to občas bývá těžké. Ale o to je pak krásnější, když se to daří! Víme. Srdečné díky za Tvůj vzkaz a pochvalná slova! Díky za tu radost, kterou nám Tvůj vzkaz přinesl!
Odpovědět
Navažte komentářem
Janíček s rodinou
Úžasné, díky za vaše sdílení zážitků, užívali jsme si s vámi každý den a vzpomínali, kde jsme všude byli a kam se ještě musíme vydat. To, co jste stihli za cca 11 dnů je neuvěřitelné. Váš jeden den byl většinou týden i víc naší dovolené za posledních cca 30 let!Jste nezmaři!!!
Odpovědět
Zdeněk Blata
Naši věrní a milovaní, díky za nádherná slova! Máte pravdu, byla to jízda ve všech směrech. A když se teď ohlížíme zpátky, sami tomu nechceme věřit, že se nám podařilo toho tolik vidět a zakusit. Přijde nám, že jsme byli na cestě celé měsíce. Což je fajn pocit! S láskou, Vaši nezmaři!
Odpovědět
Navažte komentářem
Nikola
Já s vámi byla taky on the road..a každý den jsem se těšila na nový příspěvek.skoda,že už to končí..opravdu moc hezky nafoceno-chvilemi jsem přemýšlela,jestli je u nás tak hezky nebo jsi to jen tak hezky nafotil..líbila se mi Pravčická brána a vás výstup na Sněžku..ale nejvíc mě asi zasáhla tvá myšlenka ze sprchy v jednom z prvních příspěvků:-)zdravím,Nikol. PS:ta vaše Nancy je taaak fotogenická!
Odpovědět
Zdeněk Blata
Ježíš, Niki, to je tak krásný vzkaz! A tak milé překvapení! A sice, že jsi byla každý den s námi! Vážně, úplně mě to zahřálo! A líbí se mi i Tví favoriti Pravčická brána a Sněžka! Já osobně mám Sněžku moc rád a patří taky mezi nejoblíbenější! A když ještě napíšeš, že Tě zasáhla ona myšlenka, tak to už se úplně tetelím. Pokorné díky za Tvou zprávu! PS: Nancy bude ráda, vyřídím, díky! :);)
Odpovědět
Navažte komentářem
Vyvoval ve vás tento příspěvek emoce? Napište mi!
Neztraťte nit
Utkám-li cokoliv (s)nového, dám vám o tom přednostně vědět! Je totiž dost možné, že to bude šité na míru zrovna vám. Tak ať o to nepřijdete.
Ba co víc! Navážeme tím vztah.