Den pátý
22. srpna 2021
Prosím o osvětu aneb dejte o tom světu vědět:

Den pátý

Z Krkonoš do Českého Švýcarska

 

Chtíc vidět svítání na horách, budili jsme se po páte hodině. Jen jsme se oblekli a vyběhli z Labské boudy k pramenu Labe. Zdálo se nám, že odtut by mohlo být svítání krásné. A přestože bylo oblačno a slunce vidět nebylo, byl to i tak krásný zážitek. Udělali jsme si ranní okruh přes rozcestník Čtyř pánů a vrátili se na dvě hodiny zpět do postele. Po snídani jsme přes Martinův důl a pak okolo Medvědí boudy došli až k autu, které na nás věrně čekalo celou noc na parkovišti. Nasedli jsme do něj a přes Liberec přejeli až k Děčínu. Tedy konkrétně do kempu Na vyhlídce ve Staré Olešce. Mimochodem, budete-li mít cestu, sem si určitě zajeďte. Třeba už jen kvůli té excelentní pizze, kterou tu pečou. Majitelé tu z toho udělali láskyplný domov pro všechny toulavé duše. Během přejezdu nám pak do cesty vstoupil Kamenický Šenov se svou Panskou skálou — čedičové sloupy aneb další kus Islandu u nás. Nebo obráceně?

 

PS: Je pár minut před půlnocí a leje jako z konve. Ještě nahraju fotky a půjdu zkontrolovat Léňu a Nancy do stanu, jestli neplavou. Tak snad ne!

 

On the road: Labská bouda » Pension a kemp Na vyhlídce, Stará Oleška

4 komentáře
Hana Vlčková
To je pohádka! ???? ???? Dokonalé všechno, každá jedna fotka, Lenička i Nancy! Posílám pusu!
Odpovědět
Zdeněk Blata
Haňulko, díky za překrásný vzkaz a hlavně za pusu! Taky líbáme, Z+L+N:*
Odpovědět
Navažte komentářem
Magdaléna Ženatá
Neskutečná nádhera!
Odpovědět
Zdeněk Blata
Vskutku jak praví poutač v místě samém: Čedičové varhany z říše pohádek! Díky za vzkaz, Magdalén! :*;)
Odpovědět
Navažte komentářem
Vyvoval ve vás tento příspěvek emoce? Napište mi!
Neztraťte nit
Utkám-li cokoliv (s)nového, dám vám o tom přednostně vědět! Je totiž dost možné, že to bude šité na míru zrovna vám. Tak ať o to nepřijdete.
Ba co víc! Navážeme tím vztah.