Den druhý
19. srpna 2021
Prosím o osvětu aneb dejte o tom světu vědět:

Den druhý

Ráno jsme si v kempu Šlechtův palouk dopřáli horkou sprchu. Vešel jsem do umývárny a do automatu na zdi jsem vhodil dvacet korun. Automat začal odpočítávat čtyři minuty. Vletěl jsem do sprchy jako smyslů zbavený a honem se začal mydlit. Přistihl jsem se, že spěchám a pořád jen myslím na to, kolik mi zbývá času a že už už určitě bude konec, a že si tak samotnou sprchu, na kterou jsem se tak těšil, vlastně vůbec neužívám. V momentě, kdy jsem si to uvědomil, jsem se od toho odprostil a řekl jsem si, že na nějaký odpočet už myslet nebudu a že si tu sprchu prostě a jednoduše vychutnám. A najednou to šlo. Myslím, že to tak v životě máme se spoustou věcí — myšlenkami na budoucnost nám uniká přítomnost.

 

On the road: Kemp Šlechtův palouk » Zemská brána » Neratov » Kemp Dolce, Trutnov

6 komentářů
Bohumil Novák
Velmi pěkné
Odpovědět
Zdeněk Blata
Velké díky!
Odpovědět
Navažte komentářem
Eve
EJ*M*E*N
Odpovědět
Zdeněk Blata
EJ*M*E*N :);)
Odpovědět
Navažte komentářem
Anička F.
Moc hezké,v Neratově jsme byli minulý víkend.Byli jste i u Zemské bràny?
Odpovědět
Zdeněk Blata
Moc děkujeme. Jé, tak to je škoda, že jsme se minuli/nepotkali. Jo, byli jsme i u Zemské brány, jen jsme nevěděli, že se tak jmenuje, takže jsem právě upravil popisek a děkuju za osvětu. :);)
Odpovědět
Navažte komentářem
Vyvoval ve vás tento příspěvek emoce? Napište mi!
Neztraťte nit
Utkám-li cokoliv (s)nového, dám vám o tom přednostně vědět! Je totiž dost možné, že to bude šité na míru zrovna vám. Tak ať o to nepřijdete.
Ba co víc! Navážeme tím vztah.