Den devátý
26. srpna 2021
Prosím o osvětu aneb dejte o tom světu vědět:

Den devátý

Domažlice a Železná Ruda

 

Probudili jsme se v Mariánských Lázních. Posnídali jsme vejce na hniličku a čaj v altánu anglického stylu a zašli si na ranní vycházku k jednomu z pramenů. Sbalili si svých pár švestek — už jsme v tom vážně hodně dobří — nasedli do auta, pustili si On the roads again/Cesty toulavý, hymnu naší výpravy a přejeli do Domažlic, kde jsme si prošli centrum a vypili jedno z nejlahodnějších doppií posledních dní. Teď jsme v kempu v Železné Rudě, po výšlapu k Jezeru Laka a po skvostné kotlíkové večeři. Nad námi se honí dešťové mraky, za okny zurčí potok a za ním spokojeně oddechují šumavské lesy. Chce se nám spát. Krásnou dobrou noc.

 

On the road: Mariánské Lázně » Domažlice » Autokemp Železná Ruda

4 komentáře
Janíček s rodinou
A vrátíte se ještě?Viděla bych to u Vás,že si pořídíte karavan a vyrazíte na cestu kolem světa... Pište, čteme a hltáme Vás. Opatrujte se.
Odpovědět
Zdeněk Blata
Ahoj Janíčkovic rodinko, shodou okolností jsme to včera probírali. Karavan, obytný vůz, větší auto... :);) Díky za vaše oči pro naše psaná slova! Díky za motivaci! I vy se mějte moc krásně!
Odpovědět
Navažte komentářem
D.B.
Nádherné fotky,na Šumavě jsem byla loni ,mám jen krásné vzpomínky....a fotky...
Odpovědět
Zdeněk Blata
Šumava je vskutku skvostná! Ty lesy! Ta rašeliniště! Ach! Díky za krásný vzkaz!
Odpovědět
Navažte komentářem
Vyvoval ve vás tento příspěvek emoce? Napište mi!
Neztraťte nit
Utkám-li cokoliv (s)nového, dám vám o tom přednostně vědět! Je totiž dost možné, že to bude šité na míru zrovna vám. Tak ať o to nepřijdete.
Ba co víc! Navážeme tím vztah.