Den poslední
18. srpna 2023
Prosím o osvětu aneb dejte o tom světu vědět:

Den poslední

Vstáváme do jedenáctého dne naší On the road again a nevíme, co se sebou. Zajet ještě do nejvýchodnějšího místa Polska, tedy do Krynice Morské? Nebo se potkat s příbuznými, Pavlínkou a Františkem, v městě Malbork a podívat se na největší červenocihlový hrad na světě? Intuice však mluví jasnou řečí, jeďte domů. Zadáme do mapy Sopoty—Vnorovy a vydáme se ukrajovat 746 km dlouhou cestu. Předtím ale samozřejmě musí proběhnout (tentokrát už opravdu poslední) loučení s mořem. A mé (opravdu!) poslední koupání. Ach, jak mě se od něj nechce. Fňuk.

 

Tři, dva, jedna, jedeme domů. Bouřkou i duhou. (Chvilku s děsivě nízkým stavem nafty s dojezdem 20 km.) Dnem i nocí. Za rodinami i za přáteli. Za vámi všemi. Díky moc, že jste nás doprovodili na naší cestě k moři a zpět. Byli jste skvělými společníky na cestách. Ahoj a někdy příště zase na On the road!

 

Projeli jsme autem celé polské pobřeží! Byli jsme 11 dní na cestě. Z toho 9 dní u moře! Najeli jsme 2.205 km. My dva s Léňou a naší věrnou společnicí Nancy.

 

❤🙏
 
S láskou, vaši časoprostoroví cestující
📸 Zdeněk Blata
💃 Lenka Blatová
🐾 Nancy
 
PS: Máte svůj oblíbený den? Napište, který to je! Zajímá vás něco? Ptejte se! Každý váš vzkaz nás vždycky nesmírně potěšil! Díky vám i za ně!

 

On the road again: Sopoty (PL) — Vnorovy (CZ)

 

Soundtrack cesty domů: John Denver — Take Me Home, Country Roads

3 komentáře
L. Všetulová
Ó emoce vyvolal a velké, moc děkuji za zážitek, který mi byl Vašim prostřednictvím umožněn, nemám slov, prostě krása L. Všetulová
Odpovědět
Navažte komentářem
Lucie Studénková
Zdeni, Leni, Nancy ❤️
To byl nejhezčí a nejzajímavější seriál letošního léta. Tak ráda jsem vaši cestu sledovala a zasnila se, jak šumí moře, jak jemný je písek, jak voní snídaně v kavárně… Díky, že jste to vaše dobrodružství sdíleli 🙂
Fotky by si zasloužily promítání 😉
Odpovědět
Navažte komentářem
TondaK
Díky za krásné fotečky a povídání. Umíte si to užít.👍❤️
Odpovědět
Navažte komentářem
Vyvoval ve vás tento příspěvek emoce? Napište mi!
Neztraťte nit
Utkám-li cokoliv (s)nového, dám vám o tom přednostně vědět! Je totiž dost možné, že to bude šité na míru zrovna vám. Tak ať o to nepřijdete.
Ba co víc! Navážeme tím vztah.