Den druhý
09. srpna 2023
Prosím o osvětu aneb dejte o tom světu vědět:

Den druhý

Vstáváme do deště. Provází nás přes půl dne. Včetně naší výpravy Narodním parkem Stolové hory. Připomíná nám to náš tehdejší výšlap na Sněžku. Taky v dešti a taky bez onoho kýženého výhledu z vrcholu hory. Na náladě nám to však neubírá. Naopak. Atmosféra je magická. Doslova elektrizující. A pak to slunce! Vylouplo se kousek před návratem na parkoviště. Promočené věci, včetně nás samotných, jsme vystavily slunci a hřáli jsme se a hřáli. A ta polévka ze sáčku! Ach, bože! Mňam!

 

Pak jsme přejeli do města Wrocław. Krásný kontrast města s přírodou. Z džungle do džungle. Miluju to! Wrocław je nádherné město. Teda minimálně ta část, kterou jsme při nočních toulkách stačili poznat. Ráno v hotelovém pokoji pak na Instagramu zjišťuju, že jsme se jen o cca dvě hodiny minuli s Magdalénou (ta co vypadá, jako moje sestřenice Marťa) a Lukášem, kteří zde mají přestupní stanici na jejich cestě do Gruzie. Inu Wrocław stejně jako svět je příjemně malá. Všem, kdo jste na cestě, dobré cesty!

 

On the road again: Kudowa-ZdrójGóry StołoweWrocław

 

Soundtrack: Ólafur Arnalds — Live from Hafursey, in Iceland for Cercle

4 komentáře
Eva
ACH ta zelena... a nocni svetla:) a vytahovka? nadherne zachycena;)
Odpovědět
Zdeněk Blata
❤️🙏
Odpovědět
Navažte komentářem
TondaK
Paráda.👍
Odpovědět
Zdeněk Blata
Děkujeme za přízeň! Bylo to krásné! A silné! ❤️🙏
Odpovědět
Navažte komentářem
Vyvoval ve vás tento příspěvek emoce? Napište mi!
Neztraťte nit
Utkám-li cokoliv (s)nového, dám vám o tom přednostně vědět! Je totiž dost možné, že to bude šité na míru zrovna vám. Tak ať o to nepřijdete.
Ba co víc! Navážeme tím vztah.